Týdenní program ledu na ZS v Kopřivnici

Zimní stadión Kopřivnice - ledová plocha 38. týden

O - zápasy 1. ligy

O - zápasy 2. ligy

O - zápasy 3. ligy

Pondělí D 6,00 - 7,00   HC 3,4  
18.9   7,30 - 8,45   R  
    9,00 - 10,00   R  
  D 10,15   11,00   FSC  
    11,00 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    13,15 - 14,15   R  
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6  
  D 15,45 - 17,00   HC  7,8,D + brankáři 1,2,3,4  
  D 17,15 - 18,45   FSC  
  D 19,00 - 20,15   HC  M  
    20,30 - 21,30   KOZLOVICE -p. Němec M10
               
Úterý   6,00 - 7,15   R  
19.9   7,15 - 8,00   TÚL  
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 13,15 - 14,15   FSC - sportovní třída  
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6  
  D 15,45 - 16,45   HC 7,8,D  
  D 17,00 - 18,30   FSC  
  D 18,45 - 20,00   HC M  
    20,15 - 21,15   MEDVĚDI - p. Dobiáš Č77
    21,30 - 22,30   BARTOŠOVICE M13
               
Středa   6,00 - 6,15   TÚL  
20.9   7,15 - 8,15   R  
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    13,15 - 14,15   R  
  D 14,30 - 15,45   FSC  
  D 16,00 - 17,00   HC 1,2,3  
    17,20 - 17,40   rozbruslení  
  D 18,00 - 20,30   HC - VAL. MEZIŘÍČÍ M10,13
            2. liga ČR - muži  
  D 20,45 - 21,45   FSC  - SSB  
               
Čtvrtek   6,00 - 7,00   TÚL  
21.9 D 7,30 - 8,30   FSC - sportovní třída  
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    13,15 - 14,15   R  
  D 14,30 - 15,45   HC  5,6  
  D 16,00 - 17,00   FSC     
  D 17,15 - 18,15   FSC   
  D 18,30 - 19,45   HC 7,8,D  
  D 20,00 - 20,45   HC M  
    21,00 - 22,00   p. MIKULA    M10
               
Pátek   6,00 - 7,15   R  
22.9   7,00 - 8,00   TÚL  
    8,00 - 12,30   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 13,30 - 14,45   FSC  
  D 15,00 - 16,00   HC 5,6  
  D 16,00 - 17,00   POJĎ HRÁT HOKEJ  
  D 17,15 - 18,15   HC 3,4  
  D 18,30 - 19,15   HC 7,8,D   
  D 19,30 - 20,45   HC M  
    21,00 - 22,15   ML  3 . liga   z.č. 20 M10,13
            INDEPENDENT - NETOPÝŘI "B"  
               
Sobota   6,15 - 7,15   R  
23.9 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
  D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
  D 10,00 - 14,00   Č. VLCI - OLOMOUC M10,13
            liga žáků 6/8  
    14,30 - 15,45   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
    16,30 - 17,45   ML  2 . liga   z.č. 21 M10,13
            RYBNIKÁŘI - PETŘVALD  
    18,00 - 19,15   ML  2 . liga   z.č. 22 Č77,Ž14
            HÁJOV - FEŠÁCI  
    19,30 - 20,45   ML  2 . liga   z.č. 23 M10,13
            JESTŘÁBI - BRUŠPERK  
    21,15 - 22,15   R  
               
Neděle   6,00 - 7,15   TÚL  
24.9 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
  D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
  D 10,00 - 14,00   Č. VLCI - KRNOV M10,13
            liga žáků 5/7  
    14,30 - 15,45   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
    16,30 - 17,45   ML  2 . liga   z.č. 24 M10,13
            KOZLOVICE - VEŘOVICE  
    18,00 - 19,15   ML  3 . liga   z.č. 25 Č77,Ž14
            BARTOŠOVICE - ZÁVIŠICE  
    19,30 - 20,45   ML  2 . liga   z.č. 26 M10,13
            PALKOVICE - BRUINS  
    21,00 - 22,00   PREDATORS Č77,Ž14
               
            R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
                   MOŽNOST  RESERVACE  
            D - Dotováno  městem  
                  Kopřivnice  
            TÚL - tech. úprava  ledu  
            HC - HC Kopřivnice  
            FSC - Figure Skating Club