Týdenní program ledu na ZS v Kopřivnici
Zimní stadión Kopřivnice - ledová plocha 12.týden
Pondělí | 6,00 | - | 7,15 | R | |||
18.3 | 8,00 | - | 12,30 | BRUSLENÍ ŠKOLY - Kozlovice | |||
D | 13,00 | - | 14,00 | FSC - sportovní třída | |||
D | 14,15 | - | 15,30 | HC MŽ 5/6 | |||
D | 15,45 | - | 17,15 | FSC | |||
D | 17,30 | - | 18,30 | HC mládež, trenéři | |||
D | 18,45 | - | 19,45 | HC 9/D | |||
20,00 | - | 21,00 | R | ||||
21,15 | - | 22,15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | ||||
Úterý | D | 6,00 | - | 7,15 | HC 5/6 | ||
19.3 | D | 7,30 | - | 8,30 | FSC - sportovní třída | ||
8,30 | - | 9,30 | ŠB - ZŠ Veřovice | ||||
9,45 | - | 10,45 | ŠB - ZŠ Veřovice | ||||
11,15 | - | 13,00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | ||||
13,00 | - | 14,00 | TÚL | ||||
D | 14,15 | - | 15,30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | 4 branky | ||
D | 15,45 | - | 16,45 | HC SŽ 7/8 | |||
D | 17,00 | - | 18,30 | FSC | |||
D | 18,45 | - | 19,45 | HC 9/D | 4 branky | ||
D | 20,00 | - | 21,00 | R | |||
21,15 | - | 22,15 | R | ||||
Středa | D | 6,00 | - | 7,15 | HC 3/4 | ||
20.3 | 7,30 | - | 8,30 | TÚL | |||
8,30 | - | 9,30 | ŠB - ZŠ Veřovice | ||||
9,45 | - | 10,45 | ŠB - MŠ Záhumenní | ||||
11,15 | - | 13,00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | ||||
13,15 | - | 14,15 | R | ||||
D | 14,30 | - | 16,00 | FSC | |||
D | 16,15 | - | 17,15 | HC - NÁBOR + 1/2 | 4 branky | ||
D | 17,30 | - | 19,30 | HC - PORUBA | M10 | ||
utkání 8. tř. | |||||||
D | 20,00 | 20,40 | FSC SSB | ||||
20,50 | 21,30 | FSC SSB | |||||
Čtvrtek | D | 6,00 | - | 7,15 | HC SŽ 7/8 | ||
21.3 | D | 7,30 | - | 8,30 | FSC | ||
8,30 | - | 9,30 | ŠB -MŠ Pionýrská | ||||
9,45 | - | 10,45 | ŠB - ZŠ Veřovice | ||||
11,15 | - | 13,00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | ||||
13,15 | - | 14,15 | TÚL | ||||
D | 14,30 | - | 16,00 | FSC | |||
D | 16,15 | - | 17,00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | 4 branky | ||
D | 17,00 | - | 18,00 | HC 5,6 brankař. tr. | 4 branky | ||
D | 18,15 | - | 19,15 | HC M | |||
D | 19,30 | - | 20,15 | HC 9/D | |||
D | 20,30 | - | 21,30 | FSC | |||
Pátek | D | 6,00 | - | 7,15 | R | ||
22.3 | 7,30 | - | 8,30 | TÚL | |||
8,30 | - | 9,30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 3.B | ||||
9,45 | - | 10,45 | ŠB - ZŠ Alšova 4.B | ||||
11,00 | - | 11,45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | ||||
D | 12,00 | - | 13,00 | FSC | |||
D | 13,30 | - | 15,00 | FSC | |||
D | 15,15 | - | 16,15 | HC 3/4 | 4 branky | ||
D | 16,30 | - | 17,30 | HC SŽ 7/8/9 | |||
D | 17,45 | - | 18,45 | HC 5/6 | |||
19,30 | - | 20,45 | ML 3. liga z.č. 33 | M10,13 | |||
play-off o 3. místo | |||||||
TATRA - LAHVATORS | |||||||
Sobota | 6,00 | - | 7,15 | TÚL | |||
23.3 | D | 7,30 | - | 8,30 | HC NÁBOR | 4 branky | |
D | 8,45 | - | 9,45 | HC 1,2 | |||
FINÁLE ML 2023 - 2024 | |||||||
10,30 | - | 12,30 | ML 3. liga z.č. 34 | M10,13 | |||
finále play-off | |||||||
JANOVICE - BARTOŠOVICE | |||||||
13,00 | - | 15,00 | ML 2. liga z.č. 35 | Č77, Ž14 | |||
finále play-off | |||||||
HÁJOV - PALKOVICE | |||||||
15,30 | - | 17,30 | ML 1. liga z.č. 36 | M10,13 | |||
finále play-off | |||||||
PETŘVALD - NEBORY | |||||||
18,30 | - | 19,30 | p. KACÍŘ | Č77 | |||
19,45 | - | 21,00 | R | ||||
Neděle | 6,15 | - | 7,15 | p. OCZADLY | Č77 | ||
24.3 | D | 7,30 | - | 8,30 | HC NÁBOR + 1,2 | 4 branky | |
D | 8,45 | - | 9,45 | HC 3,4 | |||
D | 10,00 | - | 12,00 | HC - SILESIA | Č77,Ž10 | ||
utkání 7. tř. | |||||||
D | 13,00 | - | 15,30 | Č.VLCI - KROMĚŘÍŽ | M10,13 | ||
utkání dorostu | |||||||
16,00 | - | 17,15 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | ||||
17,45 | - | 18,45 | p. KACÍŘ | M10,13 | |||
19,15 | - | 20,30 | R | ||||
20,45 | - | 21,45 | R | ||||
R - VOLNÁ LEDOVÁ PLOCHA , | |||||||
MOŽNOST RESERVACE | |||||||
D - Dotováno městem | |||||||
Kopřivnice | |||||||
TÚL - tech. úprava ledu | |||||||
HC - HC Kopřivnice | |||||||
FSC - Figure Skating Club | |||||||