Týdenní program ledu na ZS v Kopřivnici

Zimní stadión Kopřivnice - ledová plocha 7. týden

O - zápasy 1. ligy

O - zápasy 2. ligy

O - zápasy 3. ligy

Pondělí D 6,00 - 7,00   HC  3,4  
12.2   7,00 - 9,30   TÚL  
    8,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ  
    11,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    13,15 - 14,15   TÚL  
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6  
  D 15,45 - 16,45   HC  7,8,D + brankáři 1-D  
  D 17,00 - 18,30   FSC  
  D 19,00 - 20,15   HC  M  
    20,30 - 21,30   KOZLOVICE -p. Němec M10
               
Úterý   6,00 - 8,30   TÚL  
13.2   9,30 - 10,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ  
    10,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 13,15 - 14,15   FSC - sportovní třída  
  D 14,30 - 15,15   HC 5,6  
  D 15,15 - 16,15   HC 3,4  
  D 16,30 - 18,00   FSC  
  D 18,15 - 19,15   HC M  
  D 19,30 - 20,30   HC 7,8,D  
    20,45 - 21,45   MEDVĚDI - p. Dobiáš Č77
               
Středa   6,00 - 7,00   R  
14.2   7,00 - 8,30   TÚL  
    8,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ  
    11,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 13,45 - 14,45   FSC  
  D 15,00 - 19,00   Č. VLCI - SILESIA M10,13
            liga  žáků 6/8  
  D 19,15 - 20,15   HC D  
  D 20,30 - 21,30   FSC  - SSB  
    21,45 - 22,45   BARTOŠOVICE M10
               
Čtvrtek   6,00 - 7,30   TÚL  
15.2 D 7,30 - 8,30   FSC - sportovní třída  
    8,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ  
    11,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    13,15 - 14,15   TÚL  
  D 14,30 - 15,30   HC  5,6  
  D 15,45 - 16,30   FSC     
  D 16,45 - 17,45   FSC   
    18,00 - 18,15   rozbruslení  
    18,30 - 21,00   HC STUDÉNKA -   
            KL  mužů ,  play-off M10,13
    21,15 - 22,15   p. MIKULA    Č77
               
Pátek   6,00 - 7,00   R  
16.2   7,00 - 8,30   TÚL  
    9,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ  
    11,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 13,30 - 15,00   FSC  
  D 15,15 - 16,15   HC  5,6  
  D 16,30 - 17,45   HC 3,4  
  D 18,00 - 19,00   HC 7,8,D  
  D 19,15 - 20,15   HC M    
  D 20,30 - 21,45   ML  2 . liga   z.č. 180 M10,13
            KOZLOVICE - PETŘVALD  
               
Sobota   6,15 - 7,15   HÁJOV Č77
17.2 D 7,15 - 8,15   HC  přípravka   
  D 8,30 - 9,30   HC 1,2  
    9,45 - 11,00   ML  3 . liga   z.č. 181 M10,13
            ZÁVIŠICE - INDEPENDENT  
    11,15 - 12,30   ML  3 . liga   z.č. 182 Č77,Ž14
            JANOVICE - STAŘÍ PSI  
    12,45 - 14,00   ML  2 . liga   z.č. 183 M10,13
            VEŘOVICE - FEŠÁCI  
    14,15 - 15,30   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
    16,20 - 16,40   rozbruslení  
  D 17,00 - 19,30   HC - VAL. MEZIŘÍČÍ M10,13
            2.  liga  ČR - muži  
    20,00 - 21,15   ML  2 . liga   z.č. 184 Č77,Ž14
            BRUŠPERK - BRUINS  
    21,30 - 22,45   ML  3 . liga   z.č. 185 M10,13
            TATRA - FRENŠTÁT  
               
Neděle   6,00 - 7,15   TÚL  
18.2 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
  D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
  D 10,00 - 12,30   Č. VLCI - BŘECLAV M10,13
            liga  dorostu  
    12,45 - 14,15   BROSE - hokej Č77,Ž14
    14,45 - 16,00   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
    16,30 - 17,45   ML  1 . liga   z.č. 186 M10,13
            PREDATORS - SLIVOVICE  
    18,00 - 19,15   ML  1 . liga   z.č. 187 Č77,Ž14
            YOUNG GUNS - NETOPÝŘI  
    19,30 - 20,45   ML  3 . liga   z.č. 188 M10,13
            NETOPÝŘI "B" - WEREWOLVES  
    21,00 - 22,15   ML  3 . liga   z.č. 189 Č77,Ž14
            BARTOŠOVICE - LAHVATORS  
               
            R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
                   MOŽNOST  RESERVACE  
            D - Dotováno  městem  
                  Kopřivnice  
            TÚL - tech. úprava  ledu  
            HC - HC Kopřivnice  
            FSC - Figure Skating Club